Uudiskiri
Lukksepatööd - Veoautode remont ja hooldus - Powerservice

Lukksepatööd

Kvaliteetsed lukkseptatööd Powerservice teeninduses!

Tänapäeval on lukksepatööd palju keerukamad kui torude parandamine või lukkude avamine. Lukksepp, kõnekeeles ka lukussepp, on käsitsi metallitöid tegev oskustööline. Lukksepatööde hulka kuulub näiteks erikujuliste detailide valmistamine, töötlemine, viimistlemine ja taastamine. Lukksepp kasutab üldjuhul töö tegemiseks spetsiaalseid lukksepatööriistu, mis jagunevad kaheks – käsitööriistad ja mehaniseeritud tööriistad. Lukksepa töö eeldab oskust lugeda jooniseid, kasutada erinevaid tööriistu, töövõtteid ja vahendeid.

Lukksepatöödel kasutatakse paljusid erinevaid masinaid tööde hõlbustamiseks, kiirendamiseks ning täpse tulemuse saavutamiseks. Masinatest võib näitena välja tuua lihv- ja puurpingid, erinevad saed, käiad, freespingid ning lihvijad. Lukksepa ülesannete juurde võib käia ka keevitamine, seetõttu võib olla vajadus kasutada ka keevitusmasinaid, treipinke, sepistamise vahendeid ning erinevaid kemikaale nii puhastamiseks kui ka pinnatöötluseks. Oskuslik lukksepp peab teadma metallidele mõjuvaid jõude, tugevusi, omadusi, töötlemise võimalusi ning metallie mõjutavaid faktoreid. Suureks kasuks tulevad teadmised füüsikast, nagu näiteks voolujuhtivus ja soojuspaisumine. Lukksepa eriala on üsna keeruline ja nõuab nii vaimset kui ka füüsilist vormisolekut.

Lukksepp peab olema kursis kaasaegsete materjalide, seadmete ja tehnoloogiatega. Järjest turule tulevad uudsed materjalid ja tehnoloogiad esitavad lukkseppadele aina spetsiifilisemaid väljakutseid. Lukksepad jagunevad omakorda erinevate erialade peale: remondilukksepp, ehituslukksepp, tööriistalukksepp, autoremondilukksepp ja palju muud. Kvalifitseeritud  ja oskusliku lukksepa tähtsus  tootmises  on  suur  –  mitte  ühtegi  masinat, mehhanismi  ega  aparaati  pole  võimalik  luua  ja  reguleerida  ilma  lukkseppade  osavõtuta.

Autoremondilukksepp peab oskama lugeda tehnilisi jooniseid ja skeeme, mõistma, kuidas sõiduki erinevad osad üksteist mõjutavad, tundma diagnostika, remondi ja hooldamise jaoks vajalikke töövõtteid ning tehnoloogiaid. Autoremondilukksepa tööülesanneteks on sõiduautode remont ja hooldus, sildade reguleerimine, veaotsing, diagnostika ja varuosade väljaselgitamine ning mootorite remont. Seega on autoremondilukksepp tohutu teadmistepagasiga oskustööline. Kahjuks on lukksepatööd muutumas aina haruldasemaks tööstusharuks, sest kvalifitseeritud ning vilunud töölisi on keeruline leida. Noorte seas on levinud valearusaam, et lukksepp on madala palgaga ning töö on ebaatraktiivne. Reaalsus on aga hoopis vastpidine. Mitte ainult ei ole oskuslik lukksepp kõrgelt tasustatud, vaid ka töö on keeruline ning ülimalt suure osatähtsusega tänapäevases tehnoloogiat täis maailmas.

Meie poolt pakutavad lukksepatööd on kõrge kvaliteediga ning neid teostab vaid parimate teadmiste ja oskustega lukksepp – selles ei pea Sa kahtlema. Võid olla muretu, kui tood meie juurde remonti või hooldusesse enda veoauto või haagise, sest teeme töid suure hoole ja täpsusega.

Powerservice poolt pakutavate teenuste hulgas on lisaks kõigele muule ka lukksepatööd. Viska meie poolt pakutavatele teenustele pilk peale siin: https://powerservice.ee/hinnakiri/.

Powerservice OÜ alustas oma tegevust aastal 1999, sest tekkis vajadus suure veoautode masinapargi hooldamiseks ja remondiks. Läbi aja oleme omandanud suure kogemustepagasi ning pakume parimat teenindust. Veoautode hooldus ja remont, haagiste hooldus ja remont, on kogu meie meeskonna südameasi! Oleme usaldusväärne partner Sinu veoautode ja haagiste töökindluse tagamisel. Kui Su sõidu- või veoautol on mure, too ta meie juurde (Ringtee 27, Tartu) või võta meiega ühendust.

Ning kui sul on vaja lisaks autode diagnostikale ka veoauto või haagise remonti või varuosasid, siis ole mureta, sest Powerservices pakume kõiki veoautodega seotud teenuseid. Ikka selleks, et klient oleks rahul ning masin võimalikult ruttu tagasi sõitma saaks.

Nagu nimigi ütleb, siis teeme oma tööd kindluse ja suure poweriga!

Kodulehed & e-poed - Äriabiagentuur Missioon Missioon

Kui soovid meie kliendipakkumistest osa saada, siis liitu meie uudiskirjaga!

 

Liitu uudiskirjaga: