Uudiskiri
Diagnostika: Veo- ning sõiduautode - Power Service

Diagnostika

Lisaks veoautode ja haagiste remondile teostame Powerservices ka veo- ning sõiduautode diagnostikat. See tähendab, et kui su masinal on mingi viga, aga kindlat probleemi ise ei leia või lahendada ei oska, siis tule meie juurde! Paneme paika kindla diagnoosi ning pakume masinale vajalikku abi. Pakume kõik-ühes-teenust, et sa ei peaks oma masinat mööda Tartut vedama. Probleemi leidmisest otse lahenduseni. Kiire, mugav, lihtne.

diagnostika powerservice

Veoautode diagnostika

Veoautode diagnostika on nende korrashoiu üks olulisemaid komponente. Ilma õige tehnika ning teadmisteta võib inimene vaid pakkuda, mis probleemiks on. Kui arvamine aga vilja ei kanna, tuleb masinal palju pikem aega garaažis veeta kui veoautode diagnostika professionaalse rakendamise korral. Ise umbkaudu tegelemine võib omakorda aga tähendada sadu kaotatud sõidutunde ning põõsasse visatud raha, mille saaks vähese vaevaga ära hoida, kui tulla meie juurde – teeme ära veoautode diagnostika ning lahendame ka probleemi.

Meie firma algusaegadel pidime palju veoautode alla viskuma ning näppupidi mootoritesse kaevuma, ning kuigi seda tuleb mõnikord ka praegu ette, on tänaseks päevaks tehnika areng veoautode diagnostika palju lihtsamaks teinud. Nimelt annavad modernsed veoautode kontrollpaneelid välja elektroonilist koodi. Õigete seadmete ning pikaajalise kogemuste ja teadmiste toel oskame seda koodi lugeda ning välja selgitada sinu veoautot vaevava probleemi.

Autode diagnostika

Tänapäeva auto on kõrgtehnoloogiline seade, mis on rohke elektroonikaga varustatud. Kütusejääk, muusikakeskus, kliimaseade – kõiki neid vajalikke vahendeid juhib auto pardaarvuti. Pardaarvuti üks kõige tähtsamaid funktsioone on enesediagnostika – enda probleemidest teavitamine. Piduriklotside kulumine, tühi kütusepaak ja väike rehvirõhk on vaid mõned teavitustest, mida näha saame. Küll aga pole kõiki teavitusi võimalik ise täpselt mõista ning märguande põhjustajaks olevaid probleeme lahendada. Seetõttu on kahtlemise korral kindlam tuua enda auto meie juurde Powerservicesse, kus autode diagnostika vallas kogenud professionaalid panevad kiirelt paika diagnoosi ning elimineerivad vea.

Me kõik oleme ilmselt ignoreerinud autos punaselt põlevaid tulukesi või masina alt kostuvat veidrat häält. Probleemiga tegelemise pidev edasilükkamine võib aga viia väga halbade tagajärgedeni. Kindlasti valiksid sa pigem kiire sõidu auto diagnostika eesmärgil meie töökotta kui sõiduvahendi seiskumise või rehvi alt lendamise keset kiirteed, kus abi jõudmine võib võtta mitmeid pikki tunde. Nii et palju lihtsam ning aja- ja rahasäästlikum on auto meie juurde diagnostikasse tuua. Leiame kiirelt, milles probleem seisneb ning parandame selle.

Võib muidugi ka juhtuda, et pardaarvuti endaga on probleem, kuid ka selle vastu on meil lahendus olemas. Nimelt sisaldab meie autode diagnostika nii pardaarvuti, käigukasti, mootori-, kliima- ja pidurdussüsteemide diagnostikat. Nii et ei ole ühelgi autol haigust, mille vastu meie Powerservices rohtu ei leiaks.

Auto diagnostika Tartus

Võid kindel olla, et Powerservice juures on parim ning kiireim auto diagnostika Tartus. Meie üle kahekümneaastase kogemusega mehaanikud on tuttavad iga võimaliku probleemiga ning oskavad seda ka kindlasti lahendada.

Kui autol on midagi viga, aga ei saa päris täpselt aru, mis, siis too oma masin meie juurde! Kiirelt, mugavalt, kõik ühest kohast. Teeme ära sinu auto diagnostika Tartus ning kui vaja, tellime paranduseks vajalikud varuosad parimatelt varustajatelt üle maailma.

Kui su autol on mure, too ta meie juurde, Ringtee 27, Tartu, või võta meiega ühendust. Leiame lahenduse!

Ning kui sul on vaja lisaks autode diagnostikale ka veoauto või haagise remonti või varuosasid, siis ole mureta, sest Powerservices pakume kõiki veoautodega seotud teenuseid. Ikka selleks, et klient oleks rahul ning masin võimalikult ruttu tagasi sõitma saaks.

Pakume ka keevituse teenust: Keevitustööd

Kodulehed & e-poed - Äriabiagentuur Missioon Missioon

Kui soovid meie kliendipakkumistest osa saada, siis liitu meie uudiskirjaga!

 

Liitu uudiskirjaga: